Cibalia konačno pobjedila, novi trener Mladen Bartolović

VINKOVCI, Vinkovačka Cibalia konačno je proteklog vikenda ostvarila pobjedu svladavši u prijateljskoj utakmici petoplasiranu momčad BiH Premijer lige, tuzlansku Slobodu i to s visokih 4:1.

Mrežu gostiju prvi je zatresao napadač Ivan Mastelić u 16 minuti susreta, a na 2:0 uoči odlaska na odmor povisio je  Luka Muženjak. Gostujući igrač Kalezić u 60. minuti smanjio je na 2:1, a konačni rezultat od 4:1 postavili su Luka Mijoković i Dejan Glavica.

Nakon što je klub raskinuo odnos s Austrijancem Peterom Pacultom, momčad Cibalije su s klupe vodili dosadašnji pomoćnici.

Osim na terenu, Cibaliji je krenulo i u potrazi za novim trenerom, a kako se neslužbeno saznaje, izbor je pao na Vinkovčanima dobro znanog Mladena Bartolovića, jednu od legendi Cibalije, a koji se od aktivne igre oprostio prije dvije. Nakon završetka igračke karijere Bartolović je radio u omladinskom pogonu Cibalije, a 2016. godine preuzeo je NK Bedem Ivankovo, člana 3.HNL Istok.