NK Borinci pobjednik je Kupa NS Vinkovci

VINKOVCI, Momčad NK Borinaca iz Jarmine pobjednik je Kupa Nogometnog središta Vinkovci nakon što su poslije jedanaesteraca pobijedili momčad NK Dilja. Poslije 90 minuta rezultat utakmice bio je 1:1 pa se krenulo s izvođenjem jedanaesteraca u kojima su spretniji, sretniji i bolji bili igrači Borinaca.

Kako god konačan rezultat finalne utakmice bio je 5:3 za dečke u zelenim dresovima, a junak utakmice bio je vratar Borinaca Luika Aleksić koji je obranio dva jedanaesterca. U regularnom dijelu Krajčir je donio prednost momčadi Dilja da bi desetak minuta prije kraja izjednačio Kiš. Za Dilj jedanaesterce su postignuli Terzić i Martinković dok je su za Borince precizni bili Ležaić, Kovačić, Kiš i Novoselac. Poslije utakmice krenulo je veliko slavlje gostiju iz Jarmine kojima je ovo prvi trofej u klupskoj povijesti.