Nove medalje članova Karate kluba Vukovar 91

VUKOVAR, Članovi Karate kluba Vukovar 91 nastupili su na 7. Međunarodnom karate turniru Podravina – Đurđevac 2016. na kojem su još jednom ostvarili zapažene rezultate. Vukovarci su na turniru, na kojem je nastupilo 757 natjecatelja iz 71 kluba i 6 država, predstavljalo 14 natjecatelja koje su vodili treneri Igor Štalmajer i Anita Ključik. Na turniru su članovi KK Vukovar 91 osvojili šest medalja i to;

1.mjesto mlađi učenici kate pojedinačno – Vito Furundžija1

1.mjesto juniori kate ekipno: Davor Macura, Ivan Draganić i Alen Rubči

2.mjesto učenici kate ekipno: Karlo Kalanj, Karlo Jukić i Ilaj Macur

2.mjesto mlađi učenici kate ekipno: Vito Furundžija, Ivano Bajrak i Tibor Vaskrsi

3.mjesto učenici kate pojedinačno – Karlo Kalan

3.mjesto mlađe kadetkinje kate ekipno: Asja Štalmajer, Ema Pendić i Ema Štalmajer

Uz ove članove kluba koji su osvojili odličja na turniru su nastupili i Ana Šoštarić i Ana Tomić. Treba svakako spomenuti i da je u katama Karate klub Vukovar 91 u ukupnom poretku zauzeo 5 mjesto u konkurenciji 33 kluba koja su ostvarila nastup.