Marko Sambol prvi na trail utrci u Virovitici

VIROVITICA, Policijski službenik Ureda načelnika PU vukovarsko – srijemske Marko Sambol sudjelovao je na trail utrci pod nazivom “Litice oko Virovitice” na kojoj je osvojio prvo mjesto u kategoriji policajaca. Start i cilj utrke bio je ispred društvenog doma u Svetom Đurađu, a staza je vodila pitomim obroncima Bilogore do Virovitičkih ribnjaka i nazad. Trčalo se u tri kategorije – na 7, 15 i 25 km, u ženskoj i muškoj konkurenciji.

Sudjelovalo je više od 500 natjecatelja, a među njima su bili i policijski službenici iz 11 Policijskih uprava Republike Hrvatske.

“Svojim trkačkim umijećem Marko Sambol uspješno je istrčao dionicu od 15 kilometara, gdje je osvojio prvo mjesto u muškoj kategoriji policajaca, te je tako u toj utrci bio najbrži policajac, a u ukupnom poretku među svim muškim trkačima je bio četvrti”, navode iz PU.