HNK Vukovar 1991 rezultatom 4:1 pobijedio momčad NK Jaruna

VUKOVAR, Poslije boda koji je HNK Vukovar 1991. uzeo u 1.kolu Prve nogometne lige HNK Vukovar je danas rezultatom 4:1 pobijedio momčad NK Jaruna. Prvo poluvrijeme prošlo je u izjednačenoj igri s tim što je momčad Vukovar do izjednačenja bila osjetno bolja momčad.

Utakmica je krenula odlično po momčad Vukovara koja je u 7. minutu, golom Aleksića, povela 1:0. Domaća momčad bila je puno bolja i opasnija sve do 12 minuta kada je Bilobrk postigao zgoditak za goste i izjednačio na 1:1. Primljeni gol podigao je momčad NK Jaruna koja je do kraja prvog poluvremena bila bolja momčad ali je rezultat ostao nepromijenjen. Međutim, u drugom poluvremenu stvari su došle na svoje mjesto te igrači Vukovara drže sve konce igre u svojim rukama. Rezultiralo je to s još tri postignuta zgoditka i više nego sigurnom pobjedom Vukovara. Golove su postignuli Barišić u 50 i 80 minuti te Robin 75 minuti.

S  ovom pobjedom i osvojena tri boda momčad HNK Vukovara 1991 dijeli prvo mjesto na tablici Prve nogometne lige. U slijedećem kolu Vukovarci gostuju u Bijelom Brdu gdje će ih ugostiti momčad BSK-a.

HNK VUKOVAR 1991 – NK JARUN 4:1 (1:1)

Suci: Romić Hantak Vidak (četvrti sudac Cindrić)