Članovi Karate kluba Vukovar ’91 nastupili na Balkanskom prvenstvu

VUKOVAR, Članovi Karate kluba Vukovar ’91 nastupili su na Balkanskom prvenstvu u Herceg Novom koji se održavalo od 7. – 10. prosinca. 2017. godine Na tom međunarodnom natjecanju vukovarski klub predstavljali su u kategoriji juniora Alen Rubčić i Davor Macura dok je u kadetskoj konkurenciji nastupio Ivan Draganić. U pojedinačnim nastupima Alen Rubčić je kroz repasaž zauzeo 5. mjesto dok je Davor Macura zauzeo 7. mjesto. Ivan Draganić izgubio je u drugom kolu. Kata ekipno kadeti-juniori vukovarskog kluba izgubila je u borbi za treće mjesto.

Članovi Karate kluba ’91 nastupili su i na 2. kolu Otvorene lige Osječko-Baranjske županije. Na ovome natjecanju nastupila su 263 natjecatelja iz 16 klubova među kojima su i 33 natjecatelja vukovarskog kluba. U kategoriji kate pojedinačno prva mjesta osvojili su Karla Natkaj, Domagoj Roško i Ema Tomić. Druga mjesta osvojili su Karlo Bendra, Lucija Josić i Karla Molnar. Na istom natjecanju treća mjesta osvojili su Lara Amstadt, Nika Andrić, Ivano Bajrak, Vitto Furundžija, Antonio Hutz, Lana Kiš, Matej Lukić i Katja Štalmajer. Kata tim u sastavu Tibor Vaskrsić, Vitto Furundžija i Ivano Bajrak osvojio je prvo mjesto. U borbama prva mjesta su osvojili Tibor Vaskrsić i Dorotea Plavšić, drugo mjesto David Boban, dok su treća mjesta osvojili Ivan Varga, Luka Varga i Marija Zera.