Vukovarski trkači na utrkama u Iloku i Belišću

ILOK, BELIŠĆE, I protekli vikend bio je aktivan i uspješan za trkače AK Maraton Vukovar. Prema informacijama iz kluba članovi AK Maraton su u subotu, 30. travnja,   nastupili su na utrkama u Iloku i Belišću.

Ovogodišnji Iločki polumaraton, 4. po redu, istrčali su Siniša Busić, Stjepan Čošić i Vanda Zahirović. Vanda je u kategoriji Ž-40 osvojila 1. mjesto.

U isto vrijeme u Belišću održan je “Sportski weekend” u sklopu kojega su održane dvije utrke i to Cestovni cener i Jugovača trail (18,11 i 5 km). Cestovni cener, utrku dugu 10 kilometara, istrčali su Mirela Jelica, Lidija Piljaš, Siniša Jonjić, Tin Mujkić i Damir Radić. Izuzetno uspješan bio je nastup na Mini-trail utrci Jugovača dugoj 5 kilometara na kojoj su Lidija Piljaš i Siniša Jonjić pobijedili, a Mirela Jelica osvojila 2. mjesto.