Vukovarski karatisti nastupili na turniru u Slavonskom Brodu

SLAVONSKI BROD, VUKOVAR, Članovi Karate kluba Vukovar ’91 nastupili su na 17. Karate turniru mladeži u Slavonskom Brodu. Na ove natjecanju sudjelovalo je 140 natjecatelja iz osam klubova. Kada je riječ o rezultatima članova vukovarskog kluba prva mjesta osvojili su Ivan Varga (ml. učenici kate), Karla Molnar (ml. kadetkinje kate), Renata Selak (ml. učenice kate), Domagoj Roško (ml. kadeti kate) i Ema Tomić (ml. učenice kate). Druga mjesta na istom natjecanju osvojili su Lucija Josić (cicibanke kate), Marija Zera (učenice borbe), Yasin Younis (učenici kate) i Tibor Vaskrsić (učenici kate). Treća mjesta na natjecanju u Slavonskmom Brodu osvojili su Luka Varga (učenici kate), Karlo Balog Širić (učenici borbe), Dorotea Plavšić (kadetkinje borbe), Lori Kožar (učenice borbe), Luka Milobara (učenici kate) i Vitto Furundžija (učenici kate). Nastupila je i Aleksandra Podgorica, no nažalost nije ostvarila plasman. Karatiste Vukovara vodili su trener Igor Štalmajer i asistentica Anita Ključik.