Uspješan nastup mladih plivača iz Vukovara na natjecanju u Sisku

SISAK, Članovi Plivačkog kluba Vukovar, uzrast mlađi pioniri, nastupili su na mitingu “Velika nagrada Siska – Junior Cup” na kojem je nastupilo preko 300 natjecatelja iz 12 plivačkih kluba u Hrvatskoj. Na natkjecanju su Plivački klub “Vukovar predstavljali: Ana Rašić, Ivana Kosanović, Ivan Pranjić, Sergej Skenderija, Lovro Brođanac, Roko Tišov i Stefan Tintor. Plivači iz Vukovara ukupno su osvojili 5 medalja i to jednu zlatnu, tri srebrne i jednu broncu.

Najuspješnija bila je Ivana Kosanović (2011.) koja je osvojila tri srebrne medalje na utrkama 200 m mješovito, 100 m prsno i 100 m slobodno, dok je na utrci 100 m leđno zauzela 4. mjesto. Plivala je sve osobne rekorde, a na 200 mješovito i 100 slobodno isplivala je kadetski A limit za pravo nastupa na PH, dok je na 100 prsno plivala ml. juniorski B limit i kadetski A limit.

Lovro Brođanac na utrci 100 m prsno u kategoriji mlađih kadeta (2010. godište) je sve iznimno razveselio plivajući sjajnu utrku, te se popeo na najvišu stepenicu, osvojivši zlatnu medalju, na 100 m delfin i 100 m slobodno, a na 200 m mješovito zauzeo je 6. Mjesto

Stefan Tintor je na 100 m delfin zauzeo 3. mjesto i osvojio broncu, na 200 m mješovito zauzeo je 4. mjesto, dok je na 100 m prsno i 100 m slobodno zauzeo 5. mjesto isplivavši osobne rekorde.

Roko Tišov na 100 m delfin zauzeo je 7. mjesto, na 100 m leđno zauzeo je 9. mjesto, a na 100 m slobodno 1. mjesto. Plivao je sve svoje osobne rekorde.

Sergej Skenderija na 50 m delfin zauzeo je 8. mjesto, dok je na 200 m mješovito zauzeo 11. mjesto, na 50 m prsno 7. mjesto, kao i na 100 m slobodno.

Ivan Pranjić na 50 m delfin zauzeo je 6. mjesto, a na 50 m leđno 10. mjesto, dok je na 200 m mješovito zauzeo 8. mjesto i na 50 m slobodno zauzeo je 9. mjesto.

Ana Rašić na utrci na 100 m leđno je zauzela 13. mjesto, a na 100 m slobodno 11. mjesto, plivala je svoje osobne rekorde.

Na natjecanje ih je vodio trener Ivan Koščević.