HNK Vukovar 1991. osvojio županijski Kup

SOLJANI, Pobjedom nad domaćom momčadi Slavonija nogometaši HNK Vukovara 1991. osvojili su Kup Vukovarsko-srijemske županije. Pred oko 500-ak gledatelja, i uz odličnu atmosferu, Vukovarci su potvrdili ulogu favorita i slavili rezultatom 4-1. Zgoditke za momčad HNK Vukovara 1991. Postignuli su Jazvić (14 minuta), Erić (53) i Lovrić (80 i 90). Zgoditak za domaću momčad postigao je Mićanović (30 minut). Kada se govori o finalnoj utakmici treba istaknuti i odličnu organizaciju za što su se pobrinuli domaćini. Inače, obje momčadi plasirale su se u pretkolo Kupa RH. Treba zabilježiti i kako je utakmicu sudio Josip Lučić iz Vinkovaca kao i da je prije prvoga zvižduka upriličena prigodna svečanost na kojoj se od aktivnoga suđenja, poslije 20 godina, oprostio Krunoslav Lesandrić. Njemu je predsjednik županijske Komisije nogometnih sudaca Miroslav Vitković uručio plaketu.