HNK Široki Brijeg pobjednik kadetskog turnira u Iloku, Luka Gradečak najbolji strijelac turnira

ILOK, Tijekom proteklog vikenda u Iloku je održan 22. po redu nogometni turnir za kadete pod nazivom memorijal Tomislav Bošnjak. Ove godine na turniru su nastupili momčadi NK Široki Brijeg, NK Slaven Belupo, NK Osijek, HNK Cibalia, HNK Vukovar 1991 i domaćin NK Fruškogorac.

Prvo mjesto na ovogodišnjem turniru osvojila je momčad Širkog brijega (BiH) koja je u finalu pobijedila momčad Cibalije rezultatom 3:1. U utakmici za 3. mjesto momčad Osijeka, također rezultatom 3:1, pobijedila je momčad Slaven Belupa. Za najboljeg igrača turnira proglašen je Boris Baškarad (NK Široki Brijeg), za najboljeg vratara proglašen je Luka Delić (NK Široki Brijeg) dok je najbolji strijelac turnira bio Luka Gradečak (HNK Cibalia) s 5 postignutih golova).

“Turnir organiziramo u spomen na poginulog hrvatskog branitelja i nogometaša i trenera HNK Fruškogorac Tomislava Bošnjaka. Nakon dvije godine pauze, uzrokovane pandemijom korona virusa, ove godine ponovno smo organizirali turnir. Možemo reći kako smo iznimno zadovoljni kvalitetom momčadi. Pravo nastupa su imali igrači do 16 godina starosti, odnosno igrači rođeni 2005. i mlađi”, rekao je Antonio Kraljević predsjednik Škole nogometa (Tomislav Bošnjak”.