Vukovarke na natjecanju u Osijeku osvojile ukupno 13 medalja

OSIJEK, Na gimnastičkom natjecanju u ženskoj i muškoj sportskoj gimnastici, koje je održano u Osijeku, članice Gimnastičkog kluba Vukovar osvojile su 13 medalja.

U Slobodnom programu nastupila je vukovarska juniorka Monika Zovko je osvojila zlatnu medalju.

U Obaveznom programu Gimnastički klub Vukovar imao je predstavnice u ekipnoj konkurenciji u tri kategorije, a u pojedinačnoj konkurenciji u četiri kategorije.

Kadetkinje ekipno 1. mjesto, a pojedinačno 1. Hana Antunić, 2. Ana Vuk, 4. Franka Markešić i 5. Lea Služek.

Mlađe juniorke ekipno 1. mjesto, pojedinačno 2. Helena Badnjak, 3. Maja Marković, 4. Petra Kolarić i 5. Angelina Cvetković

Juniorke pojedinačno 1. Nika Budim i 2. Vita Panza.

Mlađe seniorke ekipno 1. mjesto, pojedinačno 1. Miljana Poznanović, 2. Nikolina Velikić, 3. Valentina Mrkonja i 5. Ela Vojtkiv

Sve skupa Vukovarke su u Osijeku osvojile tri ekipna zlata i pojedinačno četiri zlata četiri srebra i dvije bronce. Treba napomenuti i kako su Gimnastički klub Vukovar predstavljale i sutkinje Dijana Andrašević i Lana Ernjaković, a u pratnji natjecateljica su bili trenerica Bosiljka Stojšić i dopredsjednik Đorđe Stojšić.