Tri druga mjesta ovaj vikend za vukovarske trkače

SLAVONSKI BROD, VUKOVAR, U subotu, 12. veljače, čak 13. trkača iz AK Maraton Vukovar nastupilo je u Slavonskom Brodu na Slavonskoj trci istrčavši utrku dugu 21,1 kilometara (polumaraton). Ženska ekipa u sastavu: Lidija Piljaš, Vanda Zahirović i Mirela Jelica osvojila je 2. mjesto u ekipnom poretku. Na istoj utrci Nikola Petković također je osvojio 2. mjesto u svojoj starosnoj kategoriji.

U nedjelju, 13. veljače, na Dunavskoj šetnici u Vukovaru održan je 13. Vukovarski “HAMBURG” maraton na kojem je Stjepan Čošić maratonac iz Vukovara osvojio 2. mjesto. Pobijedio je Boris Kratofil iz Vinkovaca, dok je 3. mjesto osvojio Franjo Lončar iz Zagreba. Od trkača iz Vukovara “HAMBURG” maraton istrčao je i Krešimir Šlafhauzer.