S Prvenstva Hrvatske U23 vukovarski dizači utega vratili se s 24 odličja od kojih osam zlatnih

Članovi Kluba dizača utega “Vukovar” s velikim su uspjehom sudjelovali na Prvenstvu Hrvatske za uzrast U23 u Dražicama, osvojivši 24 odličja i to osam zlatnih, 12 srebrnih, četiri brončana i dva pehara.

Po tri zlata su osvojili Srđan Mrđenov do 61 kg. sa 65 kg. u trzaju, 85 kg. u izbačaju.i 150 kg. u biatlonu i David Todorović do 81 kg. sa 102+122=224 kg.

Dva zlata i srebro pripali su Nikoli Todoroviću do 73 kg. sa 112+126=238 kg.

Tri srebra je osvojila Nataša Dermiček do 55 kg. sa 50+61=111 kg., Bruno Prokop do 67 kg. sa 25+36=61 kg. i Sergej Gavrovski +109 kg. sa 70+95=165 kg. Dva srebra i bronca su pripali Tanji Turukalo do 71 kg. sa 45+61=106 kg., tri bronce je osvojila Željka Miljković do 64 kg., a jedino je Maja Kell ostala bez odličja osvojivši četvrto mjesto u kategoriji do 64 kg. sa 40+52=92 kg.

U Vukovar su stigla i dva pehara i to za apsolutnog pobjednika natjecanja, Nikolu Todorovića i KDU “Vukovar” kao pobjednika muškog dijela natjecanja.