PU: Jučerašnju prometnu nesreću kod Vukovara skrivila 38-godišnja vozačica

Foto: PU vukovarsko - srijemska županija

VINKOVCI, PU vukovarsko – srijemske izvijestila je o detaljima prometne nesreće koja se dgodila jučer kod Vukovara, a u kojoj je ozlijeđeno više osoba.

“Očevidom je utvrđeno kako 38-godišnja vozačica osobnog automobila vinkovačkih registarskih oznaka, krećući se iz smjera Bogdanovaca u smjeru Vukovara, nije prilagodila brzinu kretanja vozila zavoju i mokrom kolniku, uslijed čega je prešla na lijevu prometnu traku gdje dolazi do frontalnog sudara sa osobnim automobilom vukovarskih registarskih oznaka, kojim je iz suprotnog smjera upravljala 43-godišnjakinja”, navode iz PU.

U prometnoj nesreći teže su ozlijeđene obje vozačice te jedno dijete u automobilu 38-godišnjakinje, dok su drugo dijete i 40-godišnjakinja u tom vozilu lakše ozlijeđeni, kao i 50-godišnji putnik u vozilu 43-godišnjakinje. Nad vozačicama je obavljeno alkotestiranje kojim nije utvrđena prisutnost alkohola u organizmu.

Zbog izazivanja prometne nesreće u cestovnom prometu, protiv 38-godišnje vozačice će biti podnijeta kaznena prijava nadležnom državnom odvjetništvu.


Jučer, 7. srpnja djelatnik tvrtke koja obavlja radove na gradilištu u park-šumi Adica u Vukovaru prijavio je policijskim službenicima krađu građevinskog alata. Naime, nepoznati počinitelj je toga dana iskoristio ostavljanje alata beza nadzora te otuđio tri akumulatorske bušilice. Materijalna šteta bit će utvrđena po dostavi odštetnog zahtjeva oštećene tvrtke.

Policijski službenici nastavljaju kriminalističko istraživanje u cilju pronalaska počinitelja protiv kojeg će nadležnom državnom odvjetništvu dostaviti kaznenu prijavu za kazneno djelo Krađa.