NK Borinci pobijedili u polufinalu KUP-a, ostvarili najznačajniji rezultat u klupskoj povijesti

JARMINA, U utakmici polufinala Kupa Vukovarsko – srijemske županije NK Borinci iz Jarmine pobijedili su momčad NK Graničara iz Županje. Kruna je to ovogodišnjih rezultata četveroligaša iz Jarmine koji su se ovom pobjedom plasirali ne samo u finale Kupa Vukovarsko – srijemske županije, gdje će igrati protiv NK Vuteks Sloge, nego su ostvarili i plasman u pretkolo Kupa Hrvatske u natjecateljskoj sezoni 2022./2023. To je ujedno i najznačajniji rezultat u klupskoj povijesti momčadi iz Jarmine.

Jarmina je slavila rezultatom 2:1, a golove su još u prvom poluvremenu postigli Kiš i S. Šest. U drugo poluvrijeme momčad trećeligaša iz Županje ulazi s više rizika što je rezultiralo pogotkom Cerovskog ali više od toga nisu mogli.

Poslije svega može se zaključiti kako je momčad NK Borinaca zasluženo pobijedila kao i da su više željeli danas pobjedu. Iz Jarmine najavljuju kako neće stati na ovome nego najavljuju pobjedu i u finalu koje se igra 11. svibnja.

BORINCI                   2

GRANIČAR               1

JARMINA – Igralište NK Borinci. Gledatelja 150. Sudac: Antonio Ripić (Šarengrad) Pomoćnici: Venio Fehir (Vukovar) i Andrej Šormaz (Bobota). Delegat: Josip Capan (Retkovci).

STRIJELCI: 1:0 – Kiš (24), 2:0 – S. Šest (41), 2:1 – Cerovski (70).

BORINCI: Da. Prišćan (od 90. Aleksić), Pavičić, Novoselac (od 73. Dumbovečak -), Brlečić, Merkaš, S. Šest (od 54. Tomić, od 83. Petrovečki), Ileković (od 67. Netinger), Kiš , Jurišić, Ležaić, Do. Prišćan. Trener: Marko Novoselac 7.

GRANIČAR: Ivkić (od 46. Marić), I. Kovačević, Miličević, Mišić (od 46. Džoić), Cerovski, Lešić, Lotar, Babić, Dabić (od 67. H. Kovačević), Pastuović (od 85. Dretvić), Berač. Trener: Dražen Ilić 6.