HNK Vukovar 1991. u finalu kvalifikacija za popunu 2. HNL, odluka u nedjelju kada Vukovar 1991. igra s Mladosti iz Ždralova

HRVACE, HNK Vukovar 1991. danas je pobjedom 2:0 u Hrvacama izborio finale kvalifikacija za popunu 2. HNL. Zgoditak za 1:0 postigao je Josip Barišić (53 minuta) dok je gol za konačan rezultat postigao Robin Gonzales u 57 minuti utakmice.

U nedjelju se igra finalna utakmica kvalifikacija za popunu 2.HNL u kojoj će se sastati Mladost iz Ždralova, koja će biti domaćin utakmice, i HNK Vukovar 1991. Naime, u drugoj polufinalnoj utakmici kvalifikacija NK Mladost je rezultatom 1:0 pobijedila momčad NK Zagorec iz Krapine.

Momčad HNK Vukovara danas je nastupila u sastavu: Marijanović Jukić Robaina Robin Radošević Aleksić Pavičić Tustonjić Tadić Vuksan Awounyo. Pričuve su bili Dubrović, Jara, Lugo Paz, Biljan, Bušić, Donsanti, Ljajić, Barišić, Filipović.