Utakmica Graničar (BV) – Jadran prekinuta jer je fizički napadnut sudac

BRODSKA VAROŠ, GUNJA, Protekloga vikenda na utakmici Graničar (BV) – Jadran (Gunja) dogodio se vjerojatno najteži incident ove godine na međužupanijskoj nogometnoj ligi. Naime, utakmica je završena nakon odigranih 45 minuta jer je sudac utakmice Marko Tomić napadnut u sudačkoj svlačionici od strane domaćeg navijača koji ga je nekoliko puta udario šakom u glavu. Nakon svega na parkiralištu kod stadiona napadnuti su i gostujući navijači pa je došlo do većeg sukoba. Prvo poluvrijeme završilo je rezultatom 0:1 pri čemu je momčad Jadrana propustila nekoliko odličnih prilika za postizanje zgoditka. Kako prenose igrači NK Jadrana nakon fizičkoga napada na suca Tomića utakmica je prekinuta jer sudac nije bio u mogućnosti nastaviti dalje utakmicu. Poslije svega utakmica će biti registrirana pobjedom Gunje za zelenim stolom, rezultatom 0:3, što momčadi iz županjske Posavine gotovo pa rješava pitanje opstanka. Ostaje da se vidi kako će voditelji lige postaviti se kod ovoga incidenta i na koji način kazniti domaću momčad NK Graničara. Dva kola prije kraja prvenstva u MŽNL klubovi s područja Vukovarsko-srijemske županije su osigurali opstanak.