Odbojkašice i odbojkaši Mladosti pobjednici KUP-a

VINKOVCI, Ženska i muška ekipa HAOK Mladost pobjednici su Kupa Snježana Ušić i Vinko Dobrić poslije utakmica igranih u Vinkovcima.

Prvi su snage odmjerili odbojkaši i to zagrebačka HAOK Mladost i prošlogodišnji pobjednik Mursa Osijek. U četiri seta u kojima je bez obzira na domaći teren Slavonaca i jake navijače u pravoj triler završnici nadmoć ipak pokazala Mladost te tako u svoje vitrine stavila 23. naslov pobjednika. Finale Kupa Vinka Dobrića naposljetku je završilo pobjedom Zagrepčana rezultatom 3:1 (25:20, 25:19, 31:33, 25:20).

Nakon odbojkaša došao je red i na odbojkašice, a napetost na utakmici ekipa HAOK Mladost i OK Dinamo bila je velika. U tri od četiri seta Mladost je pokazala bolju koncentraciju i kvalitetu, a utakmica je naposljetku završila rezultatom 3:1 (25:21, 25:16, 19:25, 22:25) i osvajanjem Kupa Snježane Ušić 14. put.

Ovogodišnje finale Kupa bilo je zaista posebno i uzbudljivo. Uz pravi sportski spektakl Slavonci su uživali u novom zabavnom programu odbojkaških utakmica. Najmlađe posjetitelje posebno je oduševila maskota Volleo koja je uz ples i fotografije zajedno s njima stvarala nove uspomene koje će dugo pamtiti. Oni stariji uživali su u zabavnoj motivacijskoj glazbi, zabavnim igrama, novoj Fan zoni i navijačkim rekvizitima uz koje su žustro navijali za svoj tim. U pauzi od napetih sportskih minuta atmosferu su dodatno užarile navijačice Cheerleading kluba Ma&Ko iz Vinkovaca izvevši atraktivnu koreografiju sa skokovima i akrobacijama u zraku. Vrhunsku zabavu u kojoj su uživale brojne obitelji i prijatelji upotpunio je voditeljski duo Frano Ridjan i Krešo Gotlin čiji su humor, šale i umjetnost vođenja donijeli jednu dodatnu čar i približili posebnost ovog sporta svima nama koji s nestrpljenjem očekujemo nove odbojkaške utakmice.