Ivan Cvitković, novi predsjednik HSU-a Vukovarsko-srijemske županije

Cvitković HSU

Županijska organizacija Hrvatske stranke umirovljenika (HSU) održala je izbornu skupštinu na kojoj je izabrano novo vodstvo koje će stranku voditi u naredne četiri godine, a za predsjednika je izabran Ivan Cvitković, gradski vijećnik iz Vinkovaca.

“Zahvaljujem članovima na ukazanom povjerenju. Pred nama su izazovni, ali i uzbudljivi mjeseci. Naša misija ostaje ista – zastupati interese umirovljenika i svih naših građana te aktivno doprinositi razvoju naše županije,” poručio je Cvitković.

Za potpredsjednika izabran je Ivica Šarić iz Županje, a za Goran Pavelić iz Vinkovaca.

U Nadzorni odbor izabrani su se Mirko Kordiš, Borislav Manojlović i Eva Petković.

Dosadašnji predsjednik Županijske organizacije HSU-a, a ujedno i državni tajnik Marinko Lukenda, zahvalio se članovima na deset godina suradnje. “Bila mi je velika čast služiti ovoj Županiji i surađivati s ovako predanim ljudima. I dalje ću biti uz svoju Županiju i pružati podršku novom vodstvu,” poručio je Lukenda.