Bendra upozorio na pokušaje utjecaja na birače u Vukovaru poručivši im da se ne boje i ne pristaju na ucjene

Foto: Ivan Matić

Kandidat za zamjenika vukovarskog gradonačelnika HDZ-ov Goran Bendra održao je konferenciju za novinare na kojoj je upozorio na pokušaj utjecaja na birače u Vukovaru da u drugom krugu izbora daju glas Marijanu Pavličeku, kandidatu Hrvatskih suverenista za gradonačelnika Vukovara.

“Požalili su nam se brojni naši članovi koji su u prvom krugu izbora glasali za mene i kandidata za gradonačelnika Domagoja Bilića kako su telefonski kontaktirani s anonimnog broja te im je sugerirano da u drugom krugu daju glas suprotnoj strani”, kazao je Bendra.

Biračima je poručio da se ne boje i ne pristaju na ucijene, a suparnicima u kampanji uputio je apel da svi zajedno učine sve kako bi se izborna utrka privela kraju na fer i pošten način.

“Pobjedu smo ostvarili na više od 70 posto biračkih mjesta i upravo je to pokazatelj koga građani Vukovara žele da vodi grad u naredne četiri godine”, ustvrdio je Goran Bendra te pozvao birače da u drugom krugu izbora glas daju listi na kojoj se kao kandidati DP-a i HDZ-a nalaze Domagoj Bilić i on jer, kako je kazao, samo koalicija predvođena tim dvjema strankama može biti jamac da će se projekti započeti u Vukovaru i završiti, a u grad biti dovedene i nove investicije.