NK Vuteks Sloga pobjednik KUP-a NS Vukovar

BOGDANOVCI, Momčad NK Vuteks Sloge pobjednik je Kupa Nogometnog središta Vukovar. Igrači trenera Saše Berarevića su u finalu Kupa, poslije izvođenja jedanaesteraca, pobijedili momčad HNK Vukovar 1991. U regularnom dijelu utakmice rezultat je bio 1:1 da bi nakon izvođenja jedanaesteraca konačan rezultat bio 7:6 za Vuteks Slogu.

Bila je to prava trećeligaška i tvrda utakmica bez previše prilika za postizanje zgoditka. U takvoj utakmici prvo poluvrijeme završeno je rezultatom 1:0 za Vuteks Slogu za koju je gol postigao Miahilo Marić u 40. minuti utakmice. U drugo poluvrijeme bolje je ušla momčad Vukovara 1991. koji su imali puno više loptu u svojim nogama, a za razliku od prvoga poluvremena i nekoliko prilika za izjednačenje. U 57. minuti izjednačio je Jose Julian Logo Paz i to je bio rezultat s kojim je i završio regularni dio utakmice. Izvođenje jedanaesteraca uvijek je lutrija, a u tome su se bolje snašli igrači Vuteks Sloge koji su nakon šest izvedenih serija na kraju slavili.

NK VUKOVAR 1991: Mečić Konjević Biljan Knežević Džalto Stojanović Mrkonjić Tustonjić Ljaljić Tadić Gonzales (pričuve: žaković Dogan Villani Plum Brajković Barišić Paz) Trener Ante Bulat

NK VUTEKS SLOGA: Vuković Bokan Uščebrka Marić Božović Vuksanović Filipović Mirosavljević Bratić Bingulac Jelečki (pričuve: Živanović Glamočak Lukić Poznanović Veselinović) Trener Saša Berarević