U finalu županijskog Kup-a igrati će Slavonija i Vukovar 1991.

SOLJANI, U finalu Kupa Vukovarsko-srijemske županije, koji se igra u srijedu, 18. svibnja, igrati će trećeligaš HNK Vukovar i županijski prvoligaš NK Slavonija iz Soljana. I dok su vukovarci bili slobodni u polufinalu Kupa i NK Slavonija je do finala morala kroz polufinalnu utakmicu gdje su igrali protiv NK Dilja. Nakon odlične utakmice Slavonija je zasluženo pobijedila rezultatom 3:0. Golove za domaću momčad postignuli su Tufegdžić (3 i 55 minut) i Salatović (76 minut). Odmah na početku utakmice Slavonija je povela i tako usmjerila utakmicu u željenom smjeru. Pobjednik je bio poznat odmah na početku drugoga poluvremena kada je domaća momčad povela rezultatom 2:9. Salatović je samo potvrdio visoku pobjedu. Utakmica je obilovala lijepim potezima, a 500-ak gledatelja imalo je prilike vidjeti i nekoliko greda, lijepih obrana, driblinga…

SLAVONIJA (S) 3 (1)

DILJ 0

SOLJANI – Stadion NK-a Slavonija. Vrijeme i teren: idealni za igru. Gledatelja: 500. Sudac: Darko Dumančić (Prkovci). Strijelci: 1:0 Tufegdžić (3.), 2:0 Tufegdžić (55.), 3:0 Salatović (76.). Žuti kartoni: Mićanović, Lovrić, Mat. Kalistović (Slavonija), Raguž, Rožić, Bartulović (Dilj). Crveni karton Radić (Dilj).

SLAVONIJA: Junuzović, Mat. Kalistović (od 71. Pšenko), Mar. Kalistović, Stanić, T. Kalistović (od 85. Josipović), Janjić, Tufegdžić (od 81. Lucović), Mićanović, Lešić (od 83. Lamešić), Lovrić (od 60. Salatović), Gvozdić.

DILJ: Kelava, Jureta, Pastuović (od 76.Hibeljić), Pavličić (od 80. Puljić), Radić, Čulo, Galović (od 80. Pilek), Banovac (od 69. Jukić), Rožić, Bura (od 46. Bartulović) i Raguž.