Srebro zlatno sjaja, pioniri Aurelie osvojili srebro na Futsal Cupu Zagreb

ZAGREB, Igrači Malonogometnog kluba Aurelia iz Vinkovaca, godište 2005-2006, osvojili su drugo mjesto na Futsal Cupu Zagreb. U finalnoj utakmici vinkovčani su poraženi od slovenačke ekipe KMN Sevnica rezultatom 3:0. Kako navode iz Aurelie do 15 minuta utakmice rezultat je bio 0:0 pri čemu su vinkovčani stvarali prilike za pogodak, pogađali vratnice, a i slovenački vratar je odlično branio. Slovenci do pogotka dolaze u 15. minuti poslije čega igrači Auerlie sve bacaju na napad kako bi izjednačili s obzirom da je do kraja utakmice bilo ostalo manje od 5 minuta. Takav način igre Slovenci su iskoristili te postižu još dva zgoditka i tako ubjedljivo dobivaju finalnu utakmicu.

„Bez obzira na to mi smo strašno ponosni na naše dečke koji su odradili lavovski posao. Rušili su sve redom od prve utakmice, bili su prava ekipa na terenu i pokazali nam da smo na pravom putu“, kažu iz kluba.