Odlična rezultatska godina iza članica Gimnastičkog kluba Vukovar

VUKOVAR, Članice Gimnastičkog kluba Vukovar nastupile su na KUP-u u Požegi koje je bilo ovogodišnje posljednje gimnastičko natjecanje za njih i ujedno najbrojnije. U B programu KUP-a za mlađe kadetkinje prvo je mjesto osvojila je Monika Zovko, a u C programu su ostvareni slijedeći rezultati: kadetkinje: ekipno 2 mjesto, pojedinačno: 2. Nika Budim, 3. Valentina Mrkonja, 5. Ana Kuzmanović, 18. Ela Andrašević. U kategoriji mlađih juniorki ostvareni su slijedeći rezultati: ekipno 1 mjesto,  pojedinačno: 1.Miljana Poznanović, 2.Ella Kalentić, 6.Ela Vojtkiv, 11. Nikolina Velikić, 18. Marina Stevanović, 21. Petra Petričević. U kategoriji juniorki: ekipno 4. mjesto,  pojedinačno: 9. Vanja Kiralj, 16. Tena Ivanković, 18. Kristina Gužvić, 24. Ivana Crnjac. Seniorke su ekipno osvojile 2 mjesto, a pojedinačno su ostvareni slijedeći rezultati: 3. Tea Stojšić, 8. Lucija Gračanin, 11. Gabrijela Dudić .

U B programu nije nastupila seniorka Ivana Kiralj zbog zdravstvenih problema, dok je mlađa kadetkinja Monika Zovko osvojila prvo mjesto i potvrdila plasman na državno prvenstvo. Poslije odrađene naporne sezone vukovarske gimnastičarke s velikim nestrpljenjem očekuju službeno izvješće delegata HGS sa imenima vukovarskih gimnastičarki koje će 5. i 6. studenog sudjelovati na Prvenstvu Hrvatske u Nedelišću. Sve bolji rezultati članica Gimnastičkog kluba Vukovar opravdaju i ulaganje u izgradnju i opremanje gimnastičke dvorane koja je izgrađena u predvorju hola Sportske dvorane u Borovu naselju.