Novi uspjeh “Vukovarskog sokola”

TEŠANJ, VUKOVAR, Proteklog vikenda u organizaciji Centra Borilačkih sportova Tešanj u tome bosanskohercegovačkom mjestu održano je međunarodno natjecanje u kickboxingu “Balkan Open 2016.” na kojem je između 455 natjecatelja iz 82 kluba i 12 zemalja sudjelovao i “Vukovarski sokol”.

Na natjecanju u kickboxing disciplini low kick u svojoj kategoriji nastupila je Ana Matijašević koja je osvojila srebrnu medalju izgubivši finalnu borbu od domaće natjecateljice Jasmine Merdić, višestruke prvakinje u kickboxingu. Mihael Pavličić koji je nastupio u disciplini kick light izgubio je borbu u četvrtfinalu od puno iskusnijeg borca iz Mađarske, izvjestili su iz “Vukovarskog sokola”.

“Idemo dalje, nove pobjede su pred nama, ne predajemo se, nastavljamo sa treninzima i pripremamo se za slijedeća natjecanja”, rekao je trener Josip Crnjac.