NK Borac iz Bobote pobjedom nad NK Vojvodinom obilježio 90. rođendan

BOBOTA. Nogometni klub Borac iz Bobote, koji se natječe u međužupanijskoj nogometnoj ligi, ove godine obilježava 90 godina postojanja kluba. T

im povodom u Boboti je odigrana prijateljska nogometna utakmica između domaćeg Borca i NK Vojvodine iz Novog Sada inače trenutno prvoplasirane momčadi srbijanske Super lige. U zanimljivoj utakmici Borac je rezultat 2:1 pobijedio kombiniranu momčad Vojvodine koja je nastupila bez igrača iz prvog sastava. Gosti su poveli golom u 22 minuti i tim je rezultatom završeno prvo poluvrijeme. U drugom poluvremenu zgoditke za Borac postigli su Miloš Grubišić i Srđan Milovanović. Treba znati i kako je predsjednik NK Vojvodine Vojislav Galić, poznati srbijanski poslovni čovjek koji je do rata živio u Boboti.

NK Borac nastupio je u slijedećem sastavu: Rašeta, Dogan, Šljokić, Bjelajac, Rusmirović, Paunović, Ajduković, Janjiček T., Grubišić, Dorić i Janjiček S. Igrali su još Popović, Šormaz, Ujvari, Malecki, Todorović, Milovanović i Kovačević.