“Malci” iz HNK Vinkovci osvojili drugo mjesto na turniru u Jastrebarskom

JASTREBARSKO, Mali nogometaši HNK Vinkovaca, godište 2009. i mlađi, na Međunarodnom turniru koji je održan u Jastrebarskom osvojili su drugo mjesto. Vinkovčani su prošle godine osvojili prvo mjesto na ovome turniru koje im je ove godine za malo izmaknulo. Dječaci iz Vinkovaca su u finalu izgubili od momčadi NK Ivančica iz Ivanca.  To ipak ne umanjuje uspjeh nogometaša iz HNK Vinkovaca. Vinkovčani su prvih šest utakmica pobijedili i to s gol razlikom 14:0 te tako ušli u finale.  Uspjeh upotpunjuje i činjenica da je vratar HNK Vinkovaca, Ante Vulić, proglašen za najboljeg vratara turnira. On je, zajedno s Antonijem Matkićem, izabran u najbolju momčad turnira. Na ovom turniru nastupila je još jedna selekcija dječaka iz HNK Vinkovci, oni rođeni do 2011. godine i mlađi, koji su nakon što su prošli skupinu natjecanje završili u četvrtfinalu. Nogometaše iz HNK Vinkovci predvodio je trenerski dvojac Ivan Miličević i Slaven Červenjak.