HNK Vukovar 1991. nije uspio, Zadaro kroz produžetke do osmine finala Kupa RH

BOGDANOVCI, HNK Vukovar 1991. nije izdržao te momčad NK Zadra zasluženo odlazi u osminu finala KUP RH. Zadar je, u pravoj golijadi, pobijedio rezultatom 5:3 (3:2). Sam početak utakmice nije niti najmanje ukazivao što će se dalje događati. Naime, zadrani su već u 18 minuti vodili rezultatom 3:0. Zgoditke za goste postigli su Vlatko Blažević (6, 19) i Kristijan Jurić (15). Mirisalo je tada na pravu rezultatsku katastrofu Vukovaraca. Međutim, već do kraja prvoga poluvremena, golovima Žana Drahotuskog (43) i Dine Brajkovića (45) HNK Vukovar 1991. vratio se u utakmicu. Igrači Zadra su u drugom dijelu utakmice čuvali rezultat i to sve do sudačke nadoknade kada je dosuđen kazneni udarac za HNK Vukovar 1991. Ivan Plum je bio siguran te momčad odveo u produžetke. U produžetcima Zadar je golovima Ivana Lepinjice (104) i Josipa Majića (118) osigurao pobjedu i samim tim i prolazak u osminu finala Kupa RH.