Cibalia potopljena u Zagrebu, Lokomotiva pobijedila 4:1

Ilustracija (foto Ivan Matić)

ZAGREB, VINKOVCI, Cibaliji ne ide pa ne ide. Niti promjena trenera za sada ne daje rezultata. U prvoj utakmici 27. kola MAXtv Prve lige momčad Cibalije ubjedljivo je poražena u Zagrebu od momčadi Lokomotive rezultatom 4:1. Potom Cibalije započeo je odmah na početku utakmice kada je Čuljak, u 2. minuti, skrivio kazneni udarac. Grezda je bio neumoljiv s bijele točke što je bio rezultat prvoga poluvremena. I drugo poluvrijeme krenulo je na sličan način kada je Doležal povisio rezultat na 2:0. Na 3:0 povećao je Grezda dok je četvrti zgoditak za lokose postigao Bočkaj. Cibalia je preko Glavice, u 87. Minuti, uspjela tek postignuti počasni zgoditak. Poslije 27. odigranoga kola Cibalia je čvrsto na začelju tablice sa svega 9 osvojenih bodova. Pretposljednji Split ima sedam bodova više i utakmicu manje. Sve je izvjesnije kako je Cibalia sve bliže Drugoj ligi.